Bezár
Jogosítvány, járművezetés, oktatás, motoros képzés, jogsi, vezetői engedély, tehergépkocsi nehézpótkocsival, segédmotoros kerékpár.
Autósiskola Békéscsaba, Füzesgyarmat, Gyomaendrőd, Vésztő-Sofőrsuli

Tájékoztató

Tájékoztató kategóriás járművezetők tanfolyamra jelentkezésének folyamatáról.

Leadandó dokumentumok

1, Minden részletében jól olvasható fénymásolat személyazonosító igazolványról, lakcímet igazoló hatósági igazolványról, esetlegesen útlevélről.

2, Minden részletében jól olvasható fénymásolat vezetői engedélyről, járművezetői igazolványról - lehetőleg az igazolvány oldalai egy lapon, egymás mellett, vagy alatt elhelyezve.

3, Orvosi alkalmassági vélemény egy eredeti példányban, és annak minden részletében jól olvasható fénymásolata. A másik orvos által adott példányt meg kell őrizni és a vezetői engedély igénylésekor az igazgatási hatóságnak kell átadni.

4, Iskolalátogatási igazolás eredetiben vagy ennek hiányában a nyolc általános elvégzését igazoló bizonyítvány minden részletében jól olvasható fénymásolata. A fénymásolatnak tartalmaznia kell a személyes adatokat és a végzettség igazolását! OKJ-s képesítő bizonyítványok általában nem megfelelőek.

Kitöltendő dokumentumok

Tanulói szerződés legkésőbb az első foglalkozásig két példányban!

A jelentkezési lap elektronikus formában! Értelem szerint töltendő ki. Elérhető az alábbi linkre kattintással, vagy a link begépelésével.

A webhely biztonsági tanúsítványa nem hiteles ablak megjelenésekor a továbblépést kell választani.

A kitöltést a személyes iratok alapján kell végezni, ügyelve a helyes adatbevitelre (nagy betű, kis betű a magyar helyesírás szerint)

A véglegesítést követően a „Töltse le a kitöltött jelentkezési lapot:” menüpontnál „Csak az XML: ” kell választani és a letöltött fájlt e-mail mellékletben el kell küldeni az info@soforsuli.hu címre, a levélben kérem, feltüntetni a jelentkező nevét. A beküldött jelentkezési lapot, a Sofőrsuli hitelesíti és kinyomtatja, majd eljuttatja a tanulónak, aki azt adategyeztetés és értelmezés után aláírja. A tanuló vizsgára csak ezt követően jelenthető!

A Facebook adatlapodon később is megtalálod ezt az oldalt, ha a Megosztás gombra kattintasz.