Bezár
Jogosítvány, járművezetés, oktatás, motoros képzés, jogsi, vezetői engedély, tehergépkocsi nehézpótkocsival, segédmotoros kerékpár.
Autósiskola Békéscsaba, Füzesgyarmat, Gyomaendrőd, Vésztő-Sofőrsuli

Magunkról

Szeretnél jogsit?

Hívj minket, és mi megtaláljuk neked a hozzád legközelebb álló, rugalmas időbeosztással működő tanfolyamot. Gyere el és szerezz jogosítványt nálunk! Mi nem csak vezetni, hanem biztonságosan közlekedni is megtanítunk.

Magyarországon naponta átlagosan négyen halnak meg közlekedési balesetben, a szomorú statisztika ellenére az autósiskolák többsége nem fordít kellő figyelmet a tanulók felkészítésére, a közlekedési érzék fejlesztésére.

Célunk, hogy olyan tudás birtokába kerüljetek, amely hozzájárul az önálló balesetmentes közlekedéshez.

Legyél Te a középpontban!

Te több figyelmet érdemelsz, igényes és fontos vagy számunkra, ezért a Sofőrsuli oktatói magas szintű elméleti és gyakorlati ismeretekkel rendelkeznek. A sofőrsuliban értenek a tanulók nyelvén! Tanfolyamainkon családias, barátságos hangulat vár Téged is. Nyugodtan, türelmesen tanítunk, és mindent megteszünk azért, hogy a vezetés tanulása neked is stresszmentes, vidám tevékenység legyen.