Bezár
Jogosítvány, járművezetés, oktatás, motoros képzés, jogsi, vezetői engedély, tehergépkocsi nehézpótkocsival, segédmotoros kerékpár.
Autósiskola Békéscsaba, Füzesgyarmat, Gyomaendrőd, Vésztő-Sofőrsuli
Belépés

Autósiskola Békéscsaba Jogosítvány tanfolyam Gyula, Dévaványa, Füzesgyarmat, Gyomaendrőd,

Közúti járművezető képzés Békés megyében
Békéscsaba, Dévaványa, Füzesgyarmat, Gyomaendrőd, Szeghalom, Vésztő

Tanuló Centrikus

járművezető-képzés

Tanfolyamok és gyakorló órák  az alábbi kategóriákban!

A, A1, A2, BA1, (motorkerékpárok)

B, (gépkocsi 3500 kg ösztömegig)

C, (tehergépkocsi 3500 kg felett)

CE, (tehergépkocsi nehézpótkocsival)

AM, (segédmotoros kerékpár)

Szeretnél jogsit?

Hívj minket, és mi megtaláljuk neked a hozzád legközelebb álló, rugalmas időbeosztással működő tanfolyamot. Gyere el és szerezz jogosítványt nálunk! Mi nem csak vezetni, hanem biztonságosan közlekedni is megtanítunk.

Magyarországon naponta átlagosan négyen halnak meg közlekedési balesetben, a szomorú statisztika ellenére az autósiskolák többsége nem fordít kellő figyelmet a tanulók felkészítésére, a közlekedési érzék fejlesztésére.

Célunk, hogy olyan tudás birtokába kerüljetek, amely hozzájárul az önálló balesetmentes közlekedéshez.

Legyél Te a középpontban!

Te több figyelmet érdemelsz, igényes és fontos vagy számunkra, ezért a Sofőrsuli oktatói magas szintű elméleti és gyakorlati ismeretekkel rendelkeznek. A sofőrsuliban értenek a tanulók nyelvén! Tanfolyamainkon családias, barátságos hangulat vár Téged is. Nyugodtan, türelmesen tanítunk, és mindent megteszünk azért, hogy a vezetés tanulása neked is stresszmentes, vidám tevékenység legyen.

OKÉV-regisztrációs szám: 21056-2007

A Facebook adatlapodon később is megtalálod ezt az oldalt, ha a Megosztás gombra kattintasz.